Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi történik ha nincsenek meg...

Mi történik ha nincsenek meg a kilépő papirjaim?

Figyelt kérdés

Anélkül felse vehetnek ùj helyre?

Utolsò munkahely kb 2 évev volt.



#munkahely #Kilépő papir
2015. júl. 16. 06:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha 2 éve volt, akkor nem kell. Azért kell, hogy az adott évben mennyi adót vontak és mennyi szabit vettél ki.
2015. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

jaj előző, inkább ne válaszolj...

Mindegy, mennyi szabit vett ki, mert nem vihető át masik helyre, a belépéstől időarànyosan fog járni az év hátralevô részére.

Betegszabi is munkáltatónként jár évek óta.

Ahogy az is mindegy, ott mennyi adót vontak.


Egyedül az a fontos, hogy a volt munkahely igazolja, van-e letiltás a bérből.

Ha nincs meg ez az igazolás, nyilatkoznod kell az új helyen, hogy nem adtad le.

2015. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az az igazsag hogy az ineletrajzba tobb munkaidot irtam mint valijaban voltam...

Remelem nem fog kiderulni vagy amugy vagy ha igen akkor emiatt visstavonhatjak a felvetelemet?

Meg van hatra orvosi vizsgalat meg vissz

avonhatjaj?

Ez amugy egy munkakozvetiito ceg?

2015. júl. 16. 12:00
 4/6 A kérdező kommentje:
-?
2015. júl. 16. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem egyedül közalkalmazotti besorolásnál számít napra pontosan hogy mennyi idő dolgoztál eddig, ha nem olyan helyre mész, akkor nincs gond.

Most tervezem az önéletrajzom bővítését én is ily módon, gondoltam, ha már úgyis 2 kiskönyvem van, akkor elég odaadni az újat.

2015. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
két éven belül ne menj táppénzre...
2015. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!