Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan kell megcsinálni az...

Hogyan kell megcsinálni az adóbevallásomat ingyen?

Figyelt kérdés
Csak kitöltöm az egyszerűsített papírt és föladom feb 15-ig?Utána visszaküldenek valami papírt és arra kell írnom a többi adatot?Ingatlanból szerzett jövedelem,csatolt számlákkal.
2010. febr. 13. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen egyszerusitett papirt? Ha visszakuldenek valamit, arra mar nemkell semmilyen adatot irni. Legbiztosabb ha bemesz apeh-hez. Amugy majus 30ig lehet feladni.
2010. febr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Letöltöd az abevjava programot az apeh oldaláról, meg a 0953 nyomtatványt hozzá, és kitöltöd, kinyomtatod, aláírod, beküldöd.
2010. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit küldtek, azt kitöltöd a tájékoztató alapján, ha valamit nem értesz, írsz nekik vagy felhívod őket (én legutóbb írtam, és 1-2 napon belül válaszoltak is), ezt postára adod, ingyen van, majd ők ráülnek és elkezdik az összes beküldöttet csinálni, kb. április vége május eleje, amikor küldik (tavaly én május elején kaptam meg), ha helyesbíteni kell valamit, azt csatolod, ráírod (pl. ekkor kell felvezetni azt is, hogy kinek ajánlod fel az adód 2x1%-át, meg azt is, hogy ha visszajár pénz, azt milyen formában kéred), és május 20-ig postára adod. Ha valamit elrontottál, fizetni kell, úgyis kiértesítenek, ha visszajár, azt megkapod.
2010. febr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van papírom,csak nem tudom,hogy hogyan kell felvezetni a házeladást,illetve azt,hogy abbón nem származik bevételem.
2010. febr. 14. 09:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!