Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A mai napig nem volt időm...

Túramotoros kérdése:

A mai napig nem volt időm beadni az adóbevallásomat 2015. 02.20 van most. Be lehet adni még úgy hogy ne kelljen fizetnem érte és ne büntessenek meg? Szerdán tudnék bemenni legelöbb?!

Figyelt kérdés
Kitöltéséhez nem értek pénzem nincs rá hogy ezreket fizessek könyvelőnek....segítségetek köszönöm

2015. febr. 22. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima magánszemély május 20-ig beadhatja.
2015. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:

Ha a NAV honlapjáról letöltöd és telepíted a nyomtatványkitöltőt + a súgóját, azzal viszonylag egyszerű kitölteni a bevallást.Ha elkészült, kinyomtathatod, majd beviheted, beküldheted vagy - ügyfélkapu regisztrálása után - akár online is eljuttathatod a nyomtatványt az adóhatóság részére.

Ugyanott a határidőkről is tájékozódhatsz.Az adófizetők többségére valóban a május 20-i határidő vonatkozik.

2015. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, arról maradtál le, hogy febr. 16-ig beküldd a NAV-nak a papírod, hogy ők készítsék el az adóbevallást. Erről én is, de úgy szoktam csinálni ilyenkor, ahogy a #2-es válaszoló írta. Pofonegyszerű a programmal kitölteni, semmi szükség ehhez könyvelőre. Van még 3 hónap, addig bőven elkészítheted magadnak ingyen.
2015. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. febr. 23. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!