Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol tudom a szemét szomszédot...

Hol tudom a szemét szomszédot feljelenteni?

Figyelt kérdés
Ő állandóan bejelent engem/minket ha a kertben gazt égetünk, ha házibuli van akkor ott dörömböl, de most kiderült hogy feketén dolgozik a cégnél, ahol van, ezt hol lehet bejelenteni hogy "megüsse a bokáját"?
2014. okt. 21. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten ugyanolyan szinten vagytok ezek szerint. Hajrá
2014. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán nem kellene gazt égetni, talán tekintettel kellene lenni a szomszédságra, betartani az egymás mellett élés írott és íratlan szabályait. Egyből építőbb gondolataid születhetnének ehelyett a rothadó bűzös gondolat helyett, hogy bejelented feketén dolgozásért. Nem, nem támogatom az adócsalást, de elég baj az neki, hogy semmi biztosítása nincs, semmi biztosítéka nincs, semmi jogvédelme nincs, és semmi nyugdíjra nem számíthat. Hagyjad békén! És ne égess gazt!
2014. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A rosszindulat mndig visszaüt, már maga a gaz égetése is rosszindulatú, mivel pl. nálunk ingyen elviszik a zöldhulladékot ha zsákokba kitesszük. Ennek ellenére nálunk sem lehet kinyitni az ablakokat vagy teregetni az udvarra, mert a szomszéd itt is állandóan éget valami vizes cuccot, ami ontja a füstöt. Én még nem jelentettem fel, de alig várom hogy történjen vele valami, a sors majd megoldja helyettem. Sajnálom a szomszédaidat. Gondolom a többi is szenved, nem csak ez az egy, aki feketén dolgozik.
2014. okt. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szánalmas. Miért nem mész egyből és mondod meg a mamájának!? Mint egy politikus, komolyan mondom. Mondjuk volt kikről példát venni.
2014. okt. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Féreg vagy kérdező, vesszen a férgese!
2014. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!