Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Már késő kérnem számlát?...

Már késő kérnem számlát? Múlthéten elmentem egy autószerelőhöz! Megcsinálta a féket rajta, de nem adott nekem számlát. Tényleg csak akkor tudom feljelenteni ha a nevem megadom?

Figyelt kérdés
Akkor nem is tartottam fontos dolognak.Visszamentem hozzá és a szerelő azt válaszolta, hogy Ő nem emlékszik rám, igy nem adhat számlát.Mivel ez a szerelő Pest megyében lakik és én is kicsit utánajártam dolgoknak.Ez a cég kb. 5éve megszünt, de ugyanugy dolgozik benne a szerelő.Másoknak sem ad számlát és inkább csak az ismerősöknek dolgozik.Tudom, hogy az Apeh-nél feltudnám jelenteni de úgy hallottam, hogy csak akkor nyomozzák ki az ügyet ha odaírom a feljelentéshez a nevem és az elérhetőségem?
2009. nov. 27. 22:44
 1/2 anonim válasza:

Miért mentél vissza? Valami gond volt a munkával ?

Egyébként miért nem akkor kérted a számlát amikor fizettél ?

2009. nov. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg az a kérdés, hogy miért is kell így utólag a számla? Amúgy utólag sehol sem adnak, mondhatja, hogy sosem látott. Nyilván azért mondja ezt, mert számlát kértél... legjobb lett volna az elején közölni, hogy kérsz majd számlát és akkor ha nem tud adni, már előre mondhatta volna, hogy keress mást. Ha a munkát korrektül megcsinálta miért érné meg neked bolygatni?

Ami pedig a feljelentést illeti: ha minden névtelen feljelentésnek is utána kellene nézni, teli lennének utálomaszomszédomatszivíssukcsakmeg ügyekkel. Mondjuk még így is sok ilyen van. Tehát szerintem jogos, hogy csak névvel lehet.

2009. nov. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!