Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Dolgoztam 2 napig egy futár...

Dolgoztam 2 napig egy futár cégnél de rossz volt eljöttem fizetést nem akartak adni a napokra se benzinpénzt szal lenyúltam 4 csomagot,10000ft értékben. Ez fedezne a 2 napra benzinnel együtt. Ekkor fel tudnak jelenteni vagy kiküldeni lakásra valakit?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 10:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
én a helyedben visszavinném azzal, hogy véletlenül összefogtad a csomagoddal. pár nap múlva megpendíteném a fizetést, és utána lehet fenyegetőzni egy apehes ellenőriztetéssel.
2009. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
kérdés az, hogy ez a micimackó könyvklubos könyv megér-e neked tízezer forintot? vagy mit tudsz vele csinálni? amúgy az utolsó hozzászóló ötlete sem rossz!
2009. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Tehát leszarod, hogy ha egy gyerek várja a könyvet otthon, csak neked legyen jó. Szép.
2009. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a 4 db 10000 Ft-os csomag még a szabálysértés kategóriájába tartozik-e. De szerintem mindenképpen jelezd, hogy visszaadnád a csomagokat, ha mehetszt a pénzedért.
2009. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2009. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

először is kivinném a csomagokat gondolok a gyerekekre nekem csak a pénz kéne a 2napi munkabéremet ésa benzinpénz miatt.

és az lett hogy hívtak nem vettem fel majd meglátjuk mi lesz

2009. nov. 7. 12:43
 17/21 anonim ***** válasza:
ne vacakoljál már ennyit, vidd vissza azokat a könyveket, és kész! senki nem gondolja, hogy gyerekeket akartál meglopni, csak fel voltál háborodva, és hülye döntést hoztál. ne tetézd, vidd vissza, mondd, hogy az autódban maradt, később vetted észre, most tudod átadni.
2009. nov. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

megértelek, viszont vigyázz, mert tényleg több is lehet ebből, mint ejnye-bejnye...

ha hívnak, vedd fel, ha voltál bátor elvenni a csomagokat, leszel bátor velük beszélni is. pezzegesd meg, hogy neked csak azért kellettek a csomagok, hogy legyen a kezedben bizonyíték, ha bemész a munkaügyi bíróságra, hogy ott dolgoztál minden papír nélkül. mond meg, hogy most akarsz menni, de talán meg tudjátok beszélni, ha kifizetnek és te visszaadod és elfelejtitek egymást.

ha erre nemet mondanak én mindenféle gondolkodás nélkül mennék a bíróságra és jól meg sz..nám őket, és ha már ehhez van merszed, nyugodtan letagadhatod a lopást, véletlenül maradt nálad, mert felidegesítettek, amikor közölték, hogy nem fizetnek neked. ennyi

sok szerencsét, de legyen vér a pucádban, mert ha nem ezt teszed, akkor ők lépnek előbb, és Te fogod nagyon megszívni, mert az ilyenek képesek arra, hogy írnak visszamenőleg két napra egy szerződést és azt mondják, hogy még nem tudták neked odaadni, de megvolt a szerződés vagy mittom én és jól rádvernek mindent!!!

szóval siess és sok szerencsét

2009. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
19:14-essel teljesen egyetértek!!!! Írd meg mi lett légyszí.
2009. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19:14-es vagyok!

NA MI LETT???

2009. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!