Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol tudom meg tekinteni a...

Hol tudom meg tekinteni a tartózásokat?

Figyelt kérdés

Ha egy cég íránt szeretnék érdeklődni, hogy vannak-e tartózása és milyen a cég helyezete, vagy fizeti-e rendesen az adót. Azt hol tudom megtekinte?

Választ előre is köszönöm !



2013. jún. 6. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Az adótitok, ill. a személyes adatok védelméről szóló törvény értelmében kívülállónak a nav nem ad semmiféle felvilágosítást. Tehát ahogy te nem tudsz rákérdezni, hogy x vállalkozás adótartozása stb. stb. biztos lehetsz abban, hogy a tiedet sem fogja kiadni senki idegennek.


A nav oldalán van valahol olyan lista, hogy x összeget meghaladó tartozással rendelkező adózók, nézd végig, ha köztük van az általad keresett cég, akkor már látod. Van egy másik lista, hogy felszámolás alatt álló cégek jegyzéke, ill. van egy lista, hogy a közelmúltban felszámolt vállalkozások listája. Ha egyikben sem találod az általad keresett céget, akkor ott nagy baj nem lehet.


Gazdasági helyzetéről egyébként a Céginfo.hu-n még érdeklődhetsz, adnak felvilágosítást, de ez keményen fizetős!

2013. jún. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!