Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha külföldre megyek dolgozni...

Ha külföldre megyek dolgozni akkor az ottani munkámért amit fizetnek euróban mellette Magyarországon is jár forinba a minimálbér azt halottam? Igaz vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Itthon mire fizetnének, ha egyszer itthon nem is dolgozol? Te nagyon el vagy tévedve!
2012. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy járna már? :D

Mégis mire, miért? Talán egy álláskeresési járadékot el tudsz intézni, ha nem futnak össze a szálak..de ezzel pár száz ezer forintért megkockáztatod az adócsalást, ami súlyos börtönévekkel sujtandó.

2012. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mégis ki fizetné ezt? Az állam? Miből? Az Magyarországon dolgozó emberek adójából?


Nem is értem, hogy ez valaki fejében hogy állhat össze hogy talán igaz!

2012. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már hogy a fenében járna! Ha ilyen tájékozatlan vagy, inkább el se indulj külföldre, mert csak rontod a kinn tisztességesen dolgozók hírét.
2012. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, ha magyar cégen keresztül mész ki. Hogy miért is csinálják ezt, nem tudom.
2012. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Flector 67 ***** válasza:

Persze még vedd is fel az itthoni minimálbért is.

Ezzel a mentalitással kinn nem fognak túlságosan szeretni, bár gondolom takarítani, vagy mosogatni mész ki.

2012. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én voltam már magyar cégnél állásinterjún, aki a külföldi fizu mellett itthoni minimálbért kívánt még fizetni. Ennek biztos megvannak a maga adózási, és egyéb ügyes-bajos okai... Nem munkaközvetítőről van szó, hanem a konkrét cégről.


Szerintem létezik ez, ha adnak ilyet, akkor miért ne fogadja el? Nincs is ezzel semmi gond.

2012. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Flector 67 ***** válasza:
Ha cég fizeti az ok. Azt saját maga termeli ki, az ő dolga.
2012. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!