Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi történik akkor, ha a...

Mi történik akkor, ha a TB-mre egyszerre 25 000-et fizetek be? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Decemberig visszamenőleg van tartozásom, de egyelőre csak 25ezrem van, viszont azt el is akarom nekik küldeni, nem akarok kamattartozást halmozni. Szóval vannak nekem csekkjeim a NAV-nak címezve, arra ugye nem csak 6390-et lehet ráírni, hanem bármennyit? Tudni fogják, hogy miért küldök annyit? Le akarom tudni a tartozást. L20
2012. jún. 14. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármennyit ráírhatsz, majd ők számolják
2012. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia.

nem tudom hany csekked van,de akkor amennyi penzed van annyiszor 6390-et rairsz,és közlemenybe meg az adott hónapot.

én igy küldenem h tiszta legyen nekik!

2012. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 12 db csekkem van... Most már csak azt nem tudom, hogy ha a 2011.12.16.-2012.12.31-es időszakra küldték a csekkeket, akkor mennyi is a tartozásom. Előre fizetjük a TB-t, vagy utólag? Most június 9-én már küldtem nekik 6390-et.
2012. jún. 14. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Utólagos fizetés van. Mindegy mekkora összeget fizetsz be, a adó-folyószámládon jóváírják és a fennmaradóval fogsz tartozni. Ez kvázi olyan, mint egy bankszámla.
2012. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi... hát akkor viszlát, pénzecském.
2012. jún. 14. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!