Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Szerintetek be kellene mennem...

Szerintetek be kellene mennem a kirendeltséghez?

Figyelt kérdés

december óta Bajára vagyok bejelentve, mármint a lakhelyem. mégis a másik városba szüleimhez küldték ki az adóbevallásos papírjaimat.Az ingyenes borítékon is a régi szerepe ahova fel kell adnom. menjek be h adjanak másikat, vagy feladhatom így is, ha márők rontottak!

köszi a válaszokat


2012. máj. 16. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezért nem mászkálnék be, és teljesen mindegy a bevallás szempontjából, hogy milyen címre küldték ki a bevallási csomagot. Az a lényeg, hogy megkaptad.

Elmélegileg a rendszeren átfuttatják az éppen aktuális, bejelentett lakhelyet, de ezek szerint ebből Te valahogy kimaradtál még, vagy az átfutási idő hosszú nekik.


Ha nem az illetékesség szerinti adóhivatal címére adod fel az sem vészes, hivatalból áthelyezik a lakóhelyed szerint illetékes adóhatósághoz. Erről régebben küldtek egy értesítést, de lehet, hogy ma már - papírspórolás szempontjából - ezt sem teszik.


Én is voltam így vele. Kaptam egy levelet, hogy nem ők az illetékesek, és átküldték az adóbevallásomat a mostani lakóhelyem szerint illetékes adóhatósághoz. Ennyi.

2012. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszööm szépen én is így gondoltam! nincs kedvem ilyenekkel futkosni!
2012. máj. 16. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!