Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ezt az összeget hol kell...

Ezt az összeget hol kell feltüntetni az adóbevallásban, és hogy ezt az öszeget kitől is kell visszakapnom?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy egyetemre és fel is vettek . Egy összeget befizettem, de később kaptam egy kifizetői igazolást az összegről. (Otthagytam az egyetemet, csak pár napot jártam be. )Az egyetemtől csak az igazolást kaptam meg.

2012. máj. 8. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Mire fizetted be azt az összeget? Milyen jogcímen? És milyen kifizetői igazolást kaptál, miről?

Kifizető = valamilyen adóköteles vagy adómentes bevételt juttató.


Ha Te fizettél be valamilyen összeget, valamilyen jogcímen az egyetemnek, akkor azt miért akarod az adóbevallásban feltüntetni?


Tehát igazán nem értem a kérdést, ezért jó lenne tudni azt, hogy mit fizettél be és minek.

2012. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!