Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Beadhatom a tavaji adóbevallásom?

Lacika25 kérdése:

Beadhatom a tavaji adóbevallásom?

Figyelt kérdés
tavaj nemadtam be a 2010-es évi adóbevallásom.megtehetem-e visszamenőleg most,hogy visszaigényeljem az adómat?
2012. febr. 29. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Jól értem?

TavaLY nem adtál be adóbevallást,és idén a tavaLYi adóbevallásból akarsz visszaigényelni adót???(javítsd ki ha nem jól értettem)

De ha igen,akkor mégis mit akarsz visszaigényelni?? Nem adtál be semmit.Én azon csodálkozom,hogy eddig nem büntettek meg pénzbírsággal.

2012. febr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beadhatod. A 1053ast kell kitöltened.
2012. márc. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Aki az adóbevallást a lejárat napjáig nem adja be az 100.000 forint pénzbírsággal büntethető. Ez vonatkozik a tavalyi évre is.
2012. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adtam be 2 évvel elmaradt bevallást is egyszer, és semmi gáz nem volt. Nem büntettek. (ez 2005 körül volt, lehet, hogy most már jobban kell a pénz)
2012. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!