Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan tudom, használni a...

Hogyan tudom, használni a nyomtatványkitöltő programot?

Figyelt kérdés
Hiába töltök le mindent, sehogy sem tudom megcsinálni. Mit töltsek le hozzá? A 1153-as nyomtatvány kellene, de a gépemen nem tudom megnyitni.
2012. febr. 25. 21:19
 1/3 anonim válasza:

apeh.hu

Legallulra lemész és ott vannak a nyomtatványok. Kiválasztod a 1153-as bevallást. Feljön, hogy 1153 letöltése. Megint lemész alulra és ott van, hogy keretprogram letöltése. Először letöltöd az abevet, majd az anyk-t. Ha mindez megvan, akkor lehet letölteni a 1153-as nyomtatványt, ami a 1153 letöltés felirat alatt található. REmélem sikerül. Nem bonyolult.

2012. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha mindent letöltöttél, akkor a start menüből vagy az asztalról meg kell nyitni az ANYK programot. Feljön egy ablak, és a bal felső sarkában van egy lap ikon. Arra kell kattintani, kijön a 1153 és arra kell kattintani. És már töltheted is.
2012. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) Sikerült:)
2012. febr. 26. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!