Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mikor kapjuk meg az adójóváírást?

Mikor kapjuk meg az adójóváírást?

Figyelt kérdés
Ha én év elején (a munkáltatóm tanácsára, de időközben már nem ott dolgozom)az adójóváírást úgy kértem, hogy ne havonta a bérembe legyen beépítve, hanme egy összegben kapom majd meg, az mikor lesz? Mikor kapom meg?
2011. dec. 11. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
év elején arról nyilatkoztál, hogy havonta legyen-e a béredben az adójóváírás figyelembe véve...ha úgy nyilatkoztál, hogy nem, akkor az adóbevallásnál kell kérjed
2011. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2011. dec. 11. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:
május körül kapod meg egyébként
2011. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha egybe kéred minél hamarabb leadod az adó bevallásod, annál hamarabb utalják (asszem nekem 2 hét se kellett) de aki a cégnél havi kifizetést kért érdekes módon hónap végén ugyan annyi bért kapott mint én szóval valószínűleg a főnökség lenyelte azt a pénzt
2011. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, most ne nagyon reménykedj. Az utolsó pillanatban utalják, mert nincs pénze az államnak.
2011. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!