Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Van olyan oldal itt a neten,...

Van olyan oldal itt a neten, ahol meg tudom nézni, hogy be vagyok-e jelentve a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináltatsz egy ügyfélkapu regisztrációt valamelyik okmányirodában vagy kormányablakban, aztán azon keresztül meg tudod.
2011. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit az első írt, az tuti, de nézz szét az OEP honlapján, talán ott regisztráció nélkül is emg tudod nézni, ez nem tuti, de volt iylen terv, nem tudom, hoyg végül megcsinálták-e.
2011. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, magyarorszag.hu-ról lehet, "foglalkoztatási jogviszony lekérdezése" menüponttal, aztán ott előbb ügyfélkapus belépést kér a rendszer, utána meg a "biztosítási jogviszony" menüpontot választva TAJ számot, és ha stimmel, akkor megmutatja, amit az OEP lát rólad.

Még ebben az esetben is fontos, hogy ha nem a saját TAJ számodat adod meg, akkor nem engedi. Ezek szigorúan védett személyes adatok (mert kiderülhet belőlük például, hogy börtönben voltál, és ők fizették a TB-det, vagy diliházban), ezért mindenki csak a sajátját nézheti meg, ha van ügyfélkapu regisztrációja.

Ügyfélkapu regisztrációt viszont amúgy is érdemes csináltatni mindenkinek, teljesen ingyenes, és egy csomó más dologra is jó, pl. adóbevallást küldeni rajta, erkölcsi bizonyítványt igényelni elektronikusan, e-felvételizni, stb.

2011. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon kedvesek vagytok!
2011. nov. 10. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!