Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Vaterázó kismamák, anyukák,...

Vaterázó kismamák, anyukák, lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Kell adózni utána, ha igen van ennek valami minimum összege, aminek elérése után adózni kell?

Lehet gyed mellett folytatni, nem számít kereső tevékenységnek?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 8. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Nem vagyok kismama,remélem nem baj,ha válaszolok a kérdésedre! :)

Nem számít munkának,és nem kell utána adózni!Ha beregisztráltál,nyugottan adhatsz,és vehetsz.Csak azt a kis költséget kell kifizetni amit kapsz tőlük.Bár azt is csak akkor ha el akarsz adni valamit.Az csak kb.:10 Ft-termékenként amit felraksz eladásra.

2011. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy válaszoltál! Csak azért tettem fel így a kérdést, mert tudom hogy itt sokan vannak akik vateráznak :)
2011. máj. 8. 12:08
 3/6 anonim válasza:
Azért van az az összeg ami után adózni kell. De gondolom, te nem akkora tételbe akarsz eladni, hogy évente több százezer legyen a bevételed.
2011. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ja, és nem csak a listázási díj van. Hanem az eladások után jutalékot kell fizetni.
2011. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
adózás kategóriába tedd fel a kérdésedet, ott pontosabb választ kapsz.
2011. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Nem, egyáltalán nem akarok nagy tételben eladni, csak van pár felesleges dolgom amik foglalják a szekrényben a helyet.
2011. máj. 8. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!