Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vaterázó, aukciózó anyukák...

Vaterázó, aukciózó anyukák honnan veszitek a használt ruhákat?

Figyelt kérdés

Eladok ezeken az oldalakon, a saját gyerekeim kinőtt ruháit, de szeretnék nagyobb tételben eladni. Vennék angol használt gyerekruhát, de igazából nem tudom honnan érdemes és milyet?

Tudtok ebben segíteni? Vidéki vagyok (somogy).

Köszi!


2011. febr. 19. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudom nálatok milyen árban vannak a használt ruhák. én pesti vagyok, nálunk nem éri meg megvenni, és vaterán árulni. sok olyan ruha, csomag van ami nem kel el első körben. van, hogy 3x-4x is fel kellett tölteni, az ugye pénz, vagy ha elkelt, a % utána, mosod, vasalod a ruhákat, esetleg elkocsikázol a használt ruháshoz. tehát jóval drágábban kell adnod, hogy hasznod is legyen rajta.


én bálás ruhákat vettem, úgy megéri, darabja 20.-ra jött ki, viszont sok használhatatlan is van a bálában, amik szinte eladhatatlanok. nagyon gyűröttek, egyből mosni, vasalni kell, aztán a fényképezés is sok idő, na meg válogatni, mit mivel töltsél fel.

2011. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam egy bála vásárlásán, csak nem nagyon zsákbamacska? Mert azért ha jól emlékszem 500kg-os és 250ft/kg körüli az ár. Tehát az 125000ft. Vagy azért nagyobb része szép márkás ruha? Nem darabonként adnám el, méretek, nemek szerinti csomagokban, úgy talán még jobban megérné.

Vélemények?

2011. febr. 19. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pénzkidobás lenne. Nagyon sokan árulnak, és eleve nehéz eladni. Főleg ha ne adj Isten nem olyan ruhák lesznek a bálában amilyenre számítasz.
2011. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!