Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Milyen módon tudnám megoldani?...

Milyen módon tudnám megoldani? Vagy milyen lehetőségeim lesznek erre?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy nemsokára befejezem az iskolát és bölcsődében szeretnék elhelyezkedni, mint kisgyermekgondozó. De mint tudjuk nem fényes a fizetés, ezért gondoltam hogy mellette kéne még valamit keresni. Konkrétan eseti, alkalmankénti bébiszitterkedésre, gyermekfelügyeletre gondoltam.

Szerintem egyéni vállalkozóit kiváltani nem nagyon érné meg (mellesleg nem tudom, hogy mint közalkalmazott lehet-e), de szeretném azt a keveset is (havi 5-6 alkalom + szünetek, hétvégék) hivatalosan, törvényesen "leadózni", hiszen szeretnék majd én is (egy kicsit jobb) nyugdíjat.

Milyen lehetőségek vannak erre?


2011. ápr. 26. 12:46
 1/1 anonim válasza:
Egy barátom most megy ki németországba hasonló melót végezni. Egyet mondok, menj te is! Ott halálra keresed magad vele, és természetesen nem kell mellette mást is dolgoznod + messze konfortosabbak a munkakörülmények, mint idehaza.
2011. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!