Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Minden járandóság benne van?

Minden járandóság benne van?

Figyelt kérdés
A gyedem bruttó109200 ft .Igényeltem az adójóváírást és egy gyerekre a családi kedvezményt .Kaptam 89500 FT -ot.Most ebben benne van a családi kedvezmény és az adójóváírás is mert tavaly családi kedvezmény nélkül adójóváírással 86000 Ft -okat kaptam .Ezt most így keveslem .Levezetné nekem valaki hogy is van most ez?Mennyit vontak és mi van ebben benne.Köszönöm
2011. márc. 10. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószinü nincs benne egyik kedvezmény sem. A GYED-ből 16 % adót és 10 % nyugdijjárulékot kell vonni, ezért amit a kalkulator kiszámol 2011-re ahhoz hozzá kell adni a levont eü járulékot és a munkaerő piaci járulékot is, mert ez bérre készült..


[link]

2011. márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!