Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Alkalmazott könyvelők, akik...

Alkalmazott könyvelők, akik saját könyvelő irodát indítottak, hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés

Azok tapasztalatait szeretném megkérdezni, akik alkalmazottként könyveltek, de később saját könyvelő irodát nyitottak vagy tervezik. Hogyan építették ki a saját ügyfélkört (hirdetés, ajánlás vagy netán meglévő ügyfelek pártoltak át) , mik voltak az első lépések, stb.

Előre is köszönöm annak, aki megosztja velem ezen tapasztalatait!


2011. márc. 8. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Hello! a meglévő ügyfelek átpártolásával csak óvatosan.... Akár be is perelhet a főnököd. Egyébiránt én többször próbálkoztam önálló lenni, de csak ideig óráig sikerül sajnos. Beajánlásos módszerrel müködik és mivel én nem vagyaok hajlandó minden szir szart lekönyvelni, mint itt a munkahelyen, így mindig állásban kötök ki, de itt a felelősség nem az enyém, amit meg pluszban megcsinálok az rendben van.
2011. márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Érdekelne még, hogy vettél otthonra könyvelő programot és csináltál egy céget ez miatt vagy hogy kezdted el az önállósodást?
2011. márc. 8. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!