Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A mult évben 7 honapot dolgozt...

A mult évben 7 honapot dolgoztam, keresetem 763995 Ft volt, ebből a levont adóelőleg összege: 121852 Ft, adójóváírás 11340 Ft, mellette alkalmi munkaváll-i kiskönyvből származó jövedelmem volt, ez pedig 100000 Ft volt. Kapok vissza valamit?

Figyelt kérdés
kapok vajon valamennyit vissza vgy esetleg még nekem kell fizetnem rá? Kérlek segítsetek mert azt hiszem a cégem átvág.
2009. febr. 7. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamelyik összeget elgépelted szerintem. Több mint egy millás havi bruttónál az egy havi adóelőleg több az általad írtnál.
2009. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocsi tényleg a keresetem volt 763995 Ft
2009. febr. 7. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:

[url= [link]


[url= [link]


[url= [link]


Eddig szórakoztam, hogy ezt a jávás izét sikerüljön letölteni az APEH honlapjáról. Nem vagyok profi könyvelő csak műkedvelő és remélem jól tudom azt, hogy az alkalmi munkából származó jövedelmet akkor be kell vallani, ha van már jövedelmed is. Az adó bevallás aktuális oldalait megpróbálom belinkelni. Nézd át, de remélem nem tévedtem számszakilag semmilyen adatban.

2009. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs! A linkek nem működnek, rosszat másoltam át. Jön újra, ha így sem lesz jó akkor dobj egy saját emil címet.


[link]


[link]


[link]

2009. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!