Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Jó lesz ha a fénymásolatot...

Jó lesz ha a fénymásolatot töltöm ki és küldöm be?

Figyelt kérdés
Megkaptam az adócsomagomat. Az egyszerűsített adózást választottam. Lefénymásoltam a nyomtatvány, hogy legyen másik ha eseteleg elrontom az eredeti példányt. A párom nem kapott csak egy papírt, hogy milyen lehetőségek közül választhat. Jó lesz ha a fénymásolatot töltöm ki neki? Ugyan olyan mint az eredeti, csak a kiemelt szürke rész, amit a hivatal tölt ki nem lett olyan szürke.
2011. febr. 1. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fénymásolaton nem küldheted be, max az internetről letöltött noymtatványkitöltővel tudod pótolni, vagy ügyfélszolgálaton kérsz ujat.
2011. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kitöltetlen adatlap a fénymásolat nem a már kitöltött. Úgy sem jó?????
2011. febr. 1. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért küldik azt, mert azt kell elküldeni. Ne legyél már ilyen érthetetlen!!!
2011. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hello első válaszló vagyok. Mindjárt gondoltam hogy a kitöltetlenre gondolsz. ... és nem ugy se jó :((
2011. febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam az adóhivatalba és kértem nyomtatványt. Erre kaptam két olyan ocsmány fénymásolatot, hogy inkább azt töltöm ki amit én fénymásoltam. Ennyit erről! Pedig mi is felhívtunk valakit aki ért az ilyen dolgokhoz és ő is azt mondta, hogy nem lehet fénymásolatot kitölteni, erre a hivatalba adják ezt a két wc papírt! :)
2011. febr. 5. 10:43
 6/6 anonim válasza:
Nyugodtan beadhattad volna fénymásolaton is. Hozzánk is rengeteg ilyen érkezik.
2011. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!