Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Akkor is küldenek ki adó...

Akkor is küldenek ki adó "csomagot", ha az elmúlt 2 évben online adóztam?

Figyelt kérdés
azt olvastam hogy január 31ig mindenkinek postázzák,de eddig még nem kaptam
2009. febr. 1. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Kérdezz rájuk, én megkaptam a meghatalmazást, a bevallási csomagot még nem, január 31-ig a meghatalmazást küldik ki. Kérdezz rájuk, APEH weboldalán kapcsolatfelvétel menüben megtalálod az elérhetőségüket, ha nem tiszta valami. Nekem 1 nap alatt válaszoltak is.
2009. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is küldenek, de nincs benne a bevalláshoz szükséges nyomtatvány, csak egy levél, hogy mivel tavaly is online küldtél bevallást, feltételezik, hogy most is így akarsz, ha meg közben mégsincs már neted, az apeh legközelebbi irodájában kérhetsz nyomtatványt. Én ilyet kaptam tavaly is, most is.
2009. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak egy levelet fognak küldeni, ha az elző évben online bevallást készítettél! De amúgy még én sem kaptam meg!
2009. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
májusban van a bevallási határidő, még nem késtek a postázással, én se kaptam még meg
2009. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor megírom nekik,hogy küldjenek csomagot is :-)
2009. febr. 2. 08:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!