Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kihez forduljak adóbevallással...

Kihez forduljak adóbevallással kapcsolatban, aki ért is hozzá és nem túl drága, Győr és környékén?

Figyelt kérdés
egy könyvelőre lenne szükségem,vámosszabadi-Győr környékén...2008 ban dolgoztam és úgy vagyok most TGYÁSon
2009. jan. 30. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha az APEH-nek adnál megbízást? Ők is tudnak segíteni, nem tudom, te kaptál-e postán papírt, esetleg meg is kérdezheted, neten is, nekem 1 napon belül válaszoltak, illetve ha tudsz, elmehetsz a hozzád legközelebbi kirendeltségre, és ott meg személyesen tudsz kérdezni tőlük mindent.
2009. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez lesz belőle,csak egy 3 hónapos kisbabával ez elég körülményes,még a "csomagot" se kaptam meg
2009. jan. 31. 07:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj fel az APEH weboldalára ( [link] ), ott a baloldali menük közül válaszd a Kapcsolatfelvétel menüpontot, ott vannak telefonszámok, amiken elérheted őket, vagy írhatsz nekik e-mailt (e-mail küldése, majd ott a Levélküldés szövegre kattintva egy űrlapon keresztül). Biztos tudnak segíteni.
2009. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!