Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » TB-met fizetem, mert munkanelk...

TB-met fizetem, mert munkanelkuli vagyok. Talaltam munkat kulfoldon, hogy tudom lemondani a TB-met e-mailban?

Figyelt kérdés

2 eve fizetem a tb-t az apehnak. Most kulfoldon elek es van bejelentett munkam, fizetik a tb-met (eu-n belul).

Hol talalok valami adatlapot, amit ilyenkor ki kell tolteni? Haza utazni nem tudok,mert dolgozom.

Kerlek segitsetek,mert nem akarom tovabb fizetni feleslegesen


2011. jan. 2. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Emailben kizart, annyira nem rugalmas mifelenk az ugyintezes... javaslom valts ki egy EUs egeszsegkartyat (igazolando hogy otthon jogosult vagy tbre), fenymasold le es egy ajanlott levellel kuldd el az OEPnek Magyarorszagra. Elotte hivd is fel oket hogy mit lehet ilyenkor csinalni.

Szerintem az OEP honlapjan nezelodj, talan valami emailes kapcsolatuk is van.

2011. jan. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!