Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan tudnám bebizonyítani a...

Hogyan tudnám bebizonyítani a főnőkömnek, hogy az adójóváírást nem tőle kapom, hanem tőle függetlenül jár nekem?

Figyelt kérdés
Jövedelmem alapján megilletne, de mint minden évben most is megakarják tartani maguknak. Csak olyan választ kérek, aminek hasznosítása miatt nem rúgnak ki és dokumentummal tudom alátámasztani az igazamat. Az elözö kérdezők között is vannak akik nem kapják meg a munkahelyükön, ök mit csináltak?
2009. jan. 27. 08:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a főnököddel mit tudsz kezdeni, esetleg az APEH honlapján volna érdemes körülnézni, hogy ki az aki ezt igényelheti (bár gondolom ezen túl vagy már).

Annyit viszont tudok mondani, ha most ő nem hajlandó neked odaadni, akkor jövőre, a bevallásnál visszaigényelheted egyben azt az összeget. Ha nem neked adja, akkor az APEH-nek fizeti be. Ha befizeti... Mert ugye befizeti? És nem azért nem akarja adni???

2009. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!