Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Vesztek bármit ha veszek...

Vesztek bármit ha veszek bitcoint mondjuk 65.000es értéken és eladom 67.000esen? Akkor lehet pár nap alatt 3%ot nyertem rajta, majd lehet jovoheten megint megismetlem. Ez szabályos, esetleg már nem kellene ilyen gyakran adni venni, vagy

Figyelt kérdés
Vagy semmi akadálya és szépen lehet hetente, két hetente ha mozog ennyit akkor szépen egy év alatt osszeszedek sok kis százalékot és összesítve lesz sok százalék, van bármi hátulütője vagy akadálya?

júl. 23. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
A hátulütője max a tranzakciós költség lehet a gyakori adásvételnek, egyéb akadálya nincs ennek.
júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyszer azt hallottam ha sokszor kicsit valtogat vki az nem szabályos mert csak bank teheti meg és rá szállnak az emberre, ezért jött a kérdés, más különben én is úgy gondolnám mint az egyes
júl. 23. 22:55
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Nincs ilyen korlát, bármennyi időre veheted, bármilyen mennyiséget. Igaz nem bitcoinnal de nekem volt olyan pozícióm, ami 6 mp-ig volt nyitva (hírkereskedés). Azalatt hozott annyi profitot, ami miatt nekem érdemes volt eladnom.
júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Siman tudsz adni venni ennel sokkal gyorsabban is. Pld nekem a trader botom 3 masodpercre van allitva, eladas/vetel kozott es naponta tobb szaz tranzakciot csinal.
júl. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Tranzakció díj és adózni kell belőle. Ettől függetlenül annyiszor adsz/veszel, amennyiszer akarsz. Csak ugye ha romlik az árfolyam, feleződik, akkor a felét tudod kivenni, ez a veszélye.
júl. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4es milyen botot használsz?
júl. 24. 08:35
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván semmilyet, hisz 3 mp alatt a spreadet sem tudja kitermelni. Tehát kamuzik.


Vannak olyan 3 mp-ek napon belül, amikor ez működhet, de nincs belőle több 100.


100 sincs.


50 sincs.

júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Hátulütője az, hogy ha holnap nem 67000 lesz hanem 37000....
júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jelenleg ~52000. (De volt ma már 49000 alatt is.)


Vettél 67000 környékén?


Én kicsit várok még, s 22000 környékén nagyobb tőkét tolok bele.

aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 krwkco ***** válasza:
0%

Egy friss technikai elemzés:

[link]


"Én kicsit várok még, s 22000 környékén nagyobb tőkét tolok bele."

"Kicsit várni" a 22 ezerre meglehetősen optimista hozzáállás.

aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!