Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Paypal eladások után adózás?

Paypal eladások után adózás?

Figyelt kérdés

2 éve adok el zenei alapokat rendszeresen. Kezdetben ez csak pár ezer forint volt havonta, mostanra viszont közel 100k jön belőle össze egy hónapra és őszintén szólva félek, hogy esetleg kiderül.

Az elmúlt 2 hétben 3x utaltam ki a számlámra összesen kb 110 ezer forintot, ez már lehet gyanús a banknak? Hallottam olyat, hogy csak több százezer forint után foglalkoznak vele, ebből mennyi igaz?

Mindenképpen szeretnék inkább adózni az eladások után, de nem tudom, ennek mi a menete. Utólag az eddigi eladásokat is meg kell majd adózni, vagy azzal már nem foglalkoznának? Számolgattam és kb 1-1.2 millió forint volt belőle a bevételem.



jún. 8. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
13%
Közleménybe írd hogy ajándék. Vagy utald revolutra.
jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eddig csak külföldről kaptam a pénzt, mindig a friends and family opción keresztül.

A kérdés inkább az, hogy abban az esetben, ha ez kiderülne, mi történne? Utólag be kellene fizetnem az adót?

jún. 8. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélj egy könyvelővel és minden lehetőséget elmagyaráz neked.
jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!