Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha én profi sportfogadással...

Ha én profi sportfogadással foglalkozom és ebből élek,ha sikerül egy bizonyos ügyfélkört kialakítanom,jól tudom hogy nem vagyok köteles adót fizetnem a nálam lévő fizető tagok után?

Figyelt kérdés
Igazából a lényeg benne van a kérdésben. Ebből élek,de szeretnék még egy kis plussz bevételt is.

2023. szept. 23. 01:04
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ehhez nagyon komoly engedélyek kellenek.
2023. szept. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te a tagokbol valahogy penzt szerzel akkor garantalom neked hogy adoznod fog kelleni vagy igy vagy úgy
2023. szept. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod jól.
2023. szept. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Homo.

Minden jövedelem után adózni kell.

Én most fizetek 1 csomó pénzt a tőzsdei után.

Ja,az enyémet előre levonják.

2023. szept. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mármint milyen profi? Milyen tagoktól?

Ha arra gondolsz, hogy neked emberek pénzt adnak, hogy abból fogadj és az esetleges nyereményből visszaadsz nekik, akkor az kb. az a szint, amit nem is fognak engedni, hogy csináld legálisan

2023. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. Életemben nem hallottam még ekkora butaságot.
2023. szept. 24. 17:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor válszolj a két kérdésre is...
2023. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hivatalosan minden megkeresett fika forint adóköteles.


Ellenben ha havi 20-30k beveteled van ebbol a csoportból, akkor senki a füle botját nem fogja mozdítani miattad az adóhatóságtól.


E fölött egyeni vallalkozoi vagy kp-s ügyfelek.

2023. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!