Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » SSC munka, könyvelés terület....

SSC munka, könyvelés terület. 3 napon vagyok túl és már pánikolok. Egyelőre nem túl emberbarát és úgy érzem sose fogom ezeket megtanulni. Mennyi idő belerázódni?

Figyelt kérdés
Ma is reggeltől estig dolgoztam. Zárás van, elvileg ez a leghúzósabb időszak és pont most kerültem bele. Reggeltől estig felváltva emberek oktatták a feladatokat (neten át), amiket lepasszolnának nekem. Őszintén azt hittem jó a stressztűrő képességem, de nap végén sírva fakadtam. Kb. semmit se fogok fel a leadott dolgokból, semmi se marad meg. Iszonyatos mennyiségű infó. Időm sincs visszanézni a felvett anyagokat, amiket leadtak. Mellette mindenféle tréningeket kellene megcsinálni angolul, de időm és agyam sincs hozzá már ilyenkor. Gondolom majd hétvégén… Aki volt hasonlóan. Lesz jobb? Átláthatóbb? Mennyire legyek megrémülve, hogy még minden kínai? :(
2022. márc. 2. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez cégfüggő, van ahol pihi van egész végig máshol pedig ilyen.

Privátban elküldenéd, hogy ez melyik cég?


Én azt ajánlom, hogy lépj le máshova még most, mert ez nem lesz jobb ennél a cégnél.

2022. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a cég, vezetés, a palimadarat keresi.

Lépj onnan!

2022. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, ezeken a helyeken mindig épp a leghuzosabb idoszak van. Meg 4en csinaljak 10 ember melojat, ezert kiegnek par honap alatt es hiaba vesznek fel 1-2 uj embert neha, addigra az elozoek mar felmondtak. Klasszik.
2022. márc. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy hét se telt el és én már úgy érzem kiégtem. Pedig milyen boldog voltam, hogy bekerültem egy ilyen helyre. De kis naiv vagyok. Azért még nem adom fel.
2022. márc. 3. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor basszal ki veluk es a probaido vegen mondj fel ha birod addig
2022. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Muszáj bírnom. Sajnos kezdőként nem hiszem, hogy máshol megkapnék ennyit.
2022. márc. 4. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
na vége a húzós időszaknak? kitalálom, véletlenül most kivételesen megint húzós a meló
2022. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nos. Kiderült, hogy tényleg mindig a hónap első hét munkanapja húzós. Én meg ugye pont akkor kezdtem. Pár hétvégém ráment, hogy visszanézzem a felvett videókat és kiírjam ôket, plusz megcsináljam az angol tréningeket. Most a jegyzeteim alapján dolgozom. Viszont a videók elfogytak végül és a tréningek is. :) A záráson kívül meg vannak napok, amikor már szinte unatkozik az ember. Volt hogy megfőzni is volt idôm ebédidőben. A túlórát fizetik. Eleinte nem akartam írni őket. A főnök szólt érte. Mondtam hogy oké, legközelebb már írni fogom. Magától beírt nekem pár túlórát azért. Nagyon meglepett. :D A fizum meg következő hónapban a zárásos túlóráknak köszönhetően el fogja érni a nettó 400-at, ami lehet nem nagy cucc könyvelőként, de én ilyen fizetésről kezdőként álmodni se mertem. Azt hittem egy könyvelőirodában fogok robotolni 1-2 évig nettó 200-ért és majd utána lesz max ennyi fizetésem. Szóval azóta kezdem nagyon megszeretni ezt a munkahelyet. :)
2022. ápr. 19. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!