23 sorba mit írjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Elsőnek szeretném egyben cisszaigenyelni az adokedvezmeny, tavaly szültem.

Online kitoltottem az adatokat, de az ellenőrzésnél írja, h a 23as sort is ki kéne tölteni. Na de oda milyen összeget írjak? :/


23. Más jogosult személyek által az adóelőleg megállapításánál jogszerűen érvényesített családi járulékkedvezmény együttes összege


2020. márc. 18. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha Te szeretnéd egyedül érvényesíteni a kedvezményt, és év közben sem volt egy másik személy, aki a munkáltatójától családi kedvezménnyel kapcsolatban kérte a beszámítást, akkor nullát írj.
2020. márc. 18. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) nem volt, akkor azt írom :)
2020. márc. 18. 05:36
 3/4 anonim ***** válasza:
A magzati kedvezményt el ne felejtsd.
2020. márc. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az, h bejelolom, h várandós voltam? Az bírtam, a várandósság 90 napjatol szuletes napjaig. És ő a kedvezményezett azaz 1 est jelöltem.
2020. márc. 18. 07:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!