Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mennyit érdemes költeni...

Mennyit érdemes költeni balatoni szállásra?

Figyelt kérdés

Barátommal szeretnénk lemenni a Balatonra 2 napra, egy éjjel aludnánk ott, de a szálláson csak addig lennénk, míg alszunk, tehát a strandoláson, kiránduláson lenne a hangsúly. Siófokra tervezzük, ma 7 órán át szállásokat nézegettem, a legolcsóbb 2500-3000 Ft volt, de ezekből azt jelezték vissza, már betelt. Van egy ajánlat, 3500 Ft/éj/fő+ ifa/fő, de nem tudom elfogadjam-e, sajnos nem vagyok járatos a témában.

Szerintetek találok ennél olcsóbban így 1 hét alatt vagy ennél jobb ajánlat nem lesz?



2014. aug. 6. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jó helyen van a szállás, közel a parthoz és a belvároshoz, akkor szerintem jó ár érte.
2014. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi már voltunk ilyen árkategóriás szálláson Siófokon, hát mint mondjak, aludni jó volt (bár nem volt tiszta, és minden a 70-es évekből való volt) reggeli nem volt hozzá.
2014. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!