Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szállt már meg valaki egyiptom...

Szállt már meg valaki egyiptomi kiránduláson Hurghadaban a Sea Star Beau Rivage 5* hotelben?

Figyelt kérdés

#Egyiptom #hotel #szállás #Hurghada #Sea Star Beau Rivage #hotelvélemény #egyiptomi kirándulás
2014. júl. 10. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem fognak tolongani a válaszadók, veszem a jogot és megkérdem, mire vagy kíváncsi?
2014. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tapasztalatokra, véleményekre lettem volna kiváncsi, olvasgattam a recenziok kozott, de szornyen megoszlo...hosszas keresgeles utan sem tudtunk a parommal megfelelo hotelt talani, mindenhol talani valami elrettento negativ velemenyt.

Nyitott vagyok ezenkivul barmilyen mas szallodakra is ha tudsz/tud valaki valami jot ajanlani.

elore is koszonom,szep napot

21/L

2014. júl. 10. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Én voltam a Sea Starban, tavaly júliusban. Nem volt rossz - tényleg olyan gyönyörű, mint a képeken. Ami nem tetszett, hogy nagyon messze van a központtól, ha sétálni szeretnél, akkor 20 perc taxi minden nap. A szálloda körzetében nem igazán van semmi, de semmi látnivaló. A másik, hogy a kisgyerekeknek nem igazán vannak gyerekmedencék, illetve van egy, de icipici és van egy játszótér, amit hosszú sétával lehet elérni, lepusztult és odatűz egész nap a nap. Nekem más bajom igazán nem volt, nem hiszem, hogy csalódást fog okozni, ha már befizettetek rá.

Idén áprilisban a Sea Gullban voltunk, sokkal jobban tetszett és árban se volt nagy különbség.

Ezeket írtam róla egy másik kérdéshez (én vagyok a második válaszadó)

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__afrika__5669551-volt-m..


Ha szeretnél esetleg pár képet a szobáról, medencékről, akkor küldj email címet priviben és tudok küldeni mindkettőről.

2014. júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Első válaszadóként ismét.

Ugyan tényleg nem voltunk ebben a hotelben, de néhány másikban igen...


Amit tudnod kell:

Ötcsillagos hoteleknél nehéz melléfogni, és teljesen fölösleges sokat vacillálni rajtuk.

Minden hotelben vannak fanyalgók. Ez részben a neveltetésük miatt van, részben azért, mert épp rosszul érezték magukat (veszekedtek, nem is akartak menni stb). De ezek elég jól kiszűrhetők, és ha tisztességgel elolvasod amit az emberek írnak, eldöntheted, tetszene-e neked.

Ráadásul sok ember véleményét sokkal mérvadóbbnak tartom, mint egy-két válaszadóét.


Konkrét esetünkben a Sea Gull, amit az iménti válaszadó mondott egy korrekt szálloda, 4*-os, és szerintem nem túl jó helyen. De ettől még neki tetszhetett...


Tehát igyekezz szerintem sok recenziót olvasni. :)

2014. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!