Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Horvátországba olcsó szálás?...

Horvátországba olcsó szálás? 3000-4500ig? hol találhatnák ilyet. Vagy ilyen árba ne is gondolkozzak. apartmanra gondoltam csak. Linkelnétek nekem ha tudtok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 18:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Köszönjük az újabb mesét az évekkel ezelőtti horvát apartman árakról,

és Görögországról.


Egyedül az általad favorizált apartman 2014-es FŐSZEZONI ÁRAIT nem látom, hogy belinkelted volna!!!

(Akkor mindent elhinnék még neked is, de addig csak MESE!!)


Avagy, kifizeted a kérdezőnek a különbözetet, ha rád hallgatva kiutazik és nem az általad említett árakat találja ott??!

2014. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Linkeld már be te a honlapon található árakat, ha olyan nagyon okos vagy :D
2014. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
...aztán szólj ha nem sikerült belinkelni :D
2014. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ketteske, amúgy nehéz elfogadni, hogy létezik Horvátországban is olcsó szállás? .... amit nem találsz meg a Booking.com-on meg a hasonló oldalakon? Sőt elhiszed, hogy ezeknek a szállásoknak jó, ha saját weboldala van, ahova nem raknak fel árakat? Ketteske, kapizsgálod egyáltalán, hogy miért?

Az ilyen szállás vadászatban van rizikó. Annyiban segítettem a kérdezőnek, hogy legalább kontaktot tudtam adni, ahol érdeklődhet (és egy olyan árat, ami két éve valós volt, tehát tud mire hivatkozni).

Nincs garancia arra, hogy amikor akar menni egyáltalán nem lesz dugig... arra sincs garancia ha valaki képtelen alkudni (igen, alkudni arra az árra ami nem publikus, amit nem fogok neked belinkelni, mert nincs a honlapon :P )

Ha te nem tudsz ilyen áron szállást találni, hát én azt nagyon sajnálom. Engem nem érdekel, hogy te mennyiért voltál elszállásolva Horvátországban, az se érdekel, ha te ennek az árnak a duplájáért vagy a többszöröséért voltál kint ugyanezen a színvonalon, mert képtelen vagy elszakadni a Booking.com-tól, kockázatvállalásod nulla és tehetetlen vagy külföldön.

Én azonban ezen a vonalon mozgok tovább (keresem a privát apartmanokat) és áldozok rá néhány órát a célállomáson, hogy a legjobb árakat kapjam.

2014. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!