Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Horvátországba olcsó szálás?...

Horvátországba olcsó szálás? 3000-4500ig? hol találhatnák ilyet. Vagy ilyen árba ne is gondolkozzak. apartmanra gondoltam csak. Linkelnétek nekem ha tudtok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát nagyon max főszezon után, szeptember eleje, de inkább közepe felé találsz ilyen áron apartmant.
2014. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Lehet ennyiért is találni apartmant, de az olyan is!

(...és azt sem nyáron és nem a tenger közelében!)

2014. júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kb ennyiért voltunk Novo Vinodolskiban a Bevcer apartmanban, ha nem kérsz légkondit, ennyiből ki lehet jönni
2014. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
utolso belinkelnéd esetleg? megköszönném
2014. júl. 3. 18:29
 5/14 anonim ***** válasza:

Azt a linket én is megnézném!!


Kérdező nem írtad, hogy hányan mennétek??

2014. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gondolom ennyit szemelyenkent szeretnel adni, ami szerintem szeptemberben nem problema, szerintem szinte barmelyik reszen az orszagnak fogsz talalni. Ha szeptemberben mesz, semmikepp ne foglalj elore.
2014. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tessék.. nézzétek a linket.

[link]

Tavalyelőtt 3870Ft/fő/éj árban voltunk, augusztus végén, és hogy a kettes aggodalmát is eloszlassam 20 méterre voltunk a tengerparttól, egy kis, majdnem privát strandon.

[link]


A szobák teljesen normálisak voltak, rend és tisztaság volt, igaz, kicsit szerény felszereltséggel, de azért TV, erkély volt minden szobához. 6-an voltunk a legnagyobb apartmanrészben, 3 szoba, 1 fürdő, nagy étkező terasszal és konyha volt hozzá. Természetesen vannak kisebb apartmanok is (4 ill. 2 személyesek) A város sincsen vészes távolságban, negyedóra séta.

2014. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok, ha már megszólítottál.


Írtam, hogy ennyi pénzért nem fog kapni színvonalas apartmant a kérdező, színvonalas helyen!

...és erre te sem cáfoltál rá, sőt akaratlanul is megerősítetted!


Az általad belinkelt képből is látni, hogy ennek az apartmannak azért ennyi az ára, mert nem tud elkérni többet érte a tulajdonos, hiszen ez egy városon kívüli ház valahol a kihalt országúton, ami több kilométerre van mindentől!!

Nincsen kiépített strand a közelben és autóba kell ülni akkor is, ha bármilyen boltba, üzletbe, étterembe, fagyizóba, vagy csak egy lakott helyre mennének.


"hogy a kettes aggodalmát is eloszlassam 20 méterre voltunk a tengerparttól"

Csak azt is "elfelejtetted" odaírni, hogy a 20 méter, az nem vízszintesen, hanem függőlegesen értendő, és az úttest túloldalán kell leereszkedni a vízhez...


Ráadásul évekkel ezelőtti, és főszezon végi árakat írtál!!!

Linked be a 2014-es FŐSZEZONI árakat,

és azt szorozzad be a mai 320 Ft-os Euro árfolyammal!


Amúgy szép mese volt...

2014. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Vazze... kettes... ne hülyíts má... főszezon ott idén szeptember 7-ig tart. Ne vitatkozz, ha nem értesz hozzá.

Te pedig 20 métert FELFELÉ szoktál menni a tengerpartig? Ott se voltál még soha az életbe. Hátpersze, hogy lefele kell menni a vízig. Ott annyi, hogy átdzsasszolsz az úton és lemész a lépcsősoron. Igen képzeld, lépcső van, a lift idén még nem készül el. :P Egyébként a ház előtt normál köves strand van, nem sziklás és nem kibetonozott mint sok helyen a városban (pl. Opatija).

Nem a világ végén van. Kereken 900m-re a városi sétálóutcától (Corso). Bolt is van a közelben.

Mégis te mit vársz el egy apartmantól?

2014. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Meg pláne 4000Ft-os apartmantól??? ... írtam, hogy tavalyelőtti ár. Ha akkor 3900 alatt voltam, akkor idén csak nem megy 4500/ft fölé, még akkor is 15%-os áremelkedést kalkuláltam bele.

Az ilyen magánházaknál meg amúgy lehet alkudni, kedves kérdező. Ne zavarjon meg a kettes fanyalgása.

Múlt nyáron pl Görögországban voltunk 4 személy, autóval (nem kisfogyasztású dízel)...DE. utiköltséggel együtt 6 éjszakával Stavrosban úgy került az egész (utikts+szállás) fejenként 34 ezerbe, hogy szállás nélkül indultunk el és nagyon klassz kis tetőtéri apartmant kaptunk hatalmas terasszal.

2014. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!