Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Visszakövetelhetem e pénzem...

Visszakövetelhetem e pénzem hogyha airbnb-be kamerák vannak?

Figyelt kérdés
Párommal egy olcsóbb airbnb-t lefoglaltunk hétvégére és most olvastunk egy véleményt hogy be van kamerázva a szoba . Oké későn vettük észre azokat a hibákat pl hogy a házba a tulajdonos ott lesz meg akár más vendégek de az a mi hibánk ; de utána néztem és elvileg kamerát bentre felszerelni tilos . Most ilyenkor tehetek e panaszt még ha a pénzvisszafizetés nem egy opció a hirdetésnél?

okt. 22. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"...most olvastunk egy véleményt hogy be van kamerázva a szoba"


Nos, egy vélemény az konkrétan az, ami: egy vélemény. Egyáltalán nem biztos, hogy igaz

okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz a dolog, és nem tájékoztattak titeket a kamerákról, akkor konkrétan ez büntetőjogi kategória, rendőrségi feljelentést tehetsz.


"most olvastunk egy véleményt hogy be van kamerázva a szoba"

Ja, és amit a neten olvasol, az biztos igaz...

okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BeefEater ***** válasza:

Ha a wc/fürdőszoba, hálószoba be van kamerázva az bűncselekmény. Ha kamera van pl a nappaliban az nem feltétlenül az (főleg, ha közös használatú, ahogy leírtad), de kellene, hogy legyen rendes adatvédelmi tájékoztató hozzá.

Panaszt bármikor tehetsz, de ha arra próbálsz hivatkozni, hogy a tulajdonos majd lehet, hogy kamerát fog tenni valahova, akkor ebből nem sok minden lesz.

okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!