Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hol találok ilyen szállást?

Hol találok ilyen szállást?

Figyelt kérdés

Pár száz órát már kínlódtam vele eredmény nélkül, antitalentum vagyok, úgy látszik.


1. ne legyen tetőtérben

2. ne kelljen lépcsőzni

3. szivacsmatrac legyen, ne rugós

(3.A - lehetőleg ne legyen ágyvég)

4. legyen hűtő

5. legyen szúnyogháló

6. legyen legalább 1 teakonyha

7. 1 főnek 1 hálótér és/vagy 2 főnek 2 hálótér


Lehet hotel, motel, magánszállás is, teljesen mindegy.

( 8-as értékelés felett - ezt mondjuk sikerül beállítani gond nélkül. XD)

szallas.hu-t, booking-ot néztem, de tökmindegy, melyik oldalon van vagy hol kell keresni.


Köszönöm előre is.

A problémám, hogy 1.-7.-ig nem tudom beállítani a kívánalmakat, ezért mikor megnyitok egy szálláshelyet, egyesével kell végignéznem őket, hogy ilyenek-e vagy sem, és hát több száz órája tart ez a kutatásom.

Nyilván van egy árhatár is, ami korlátoz.

(Eddig egyet találtam, ami most nem hozzáférhető akkor, amikor kell, és csak 1 főnek jó, mert 1 hálótér van.)



#internet #szálláshely #szállásfoglalalás
szept. 8. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ilyen, nem is tudnál szövegesen sem rákeresni, mert nyilván aki nem tetőtéri szállást ad ki, az nem írja bele, a matracot meg végképp nem - egyetlen egy hirdetést nem láttam, hogy a matracról lett volna szó benne.
szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És még ha lennének is ilyen speciális filterek a keresőkben, a szállásadók nagyon kis része töltené ki azt a részt, sokan még azt sem tudják megugrani, hogy egy légkondit vagy parkolási módot feltüntessenek.
szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú, köszi.
szept. 8. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha kifejezetten apartmant keresel, azzal már előrébb vagy. De hogy milyen a matrac, azt nem fogod megtudni.
szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Apartman -ott lesz hűtő, mozgássérült számára hozzáférhető, ott nem kell lepcsozni.
szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!