Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Maldiv szigeteken meger kb...

Maldiv szigeteken meger kb 500ezer forintot az,hogy a vizen legyen a szallas vagy eleg az ha a szigeten van(kb 50-100meterre a viztol)?

Figyelt kérdés
júl. 16. 07:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég.
júl. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fáj akkor fizess többet de szerintem annyit nem ad hozzá.
júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak a parton voltunk, nagyon szép volt, és onnan is gyönyörűen látható volt a víz és a part.

A vízi villák viszont a sziget másik oldalán voltak, ahol elég sekély volt víz, ráadásul tele volt korallal (vagyis inkább csak törmelékkel). Szóval ott fürdeni pl. nem is nagyon lehetett, ez alapján én nagyon örültem, hogy nem fizettünk érte többet.

(Az más kérdés, hogy maga a lakosztály is jobban felszerelt lett volna, pl. ott volt olyan, ahol jakuzzi is volt, de engem az ilyen extrák nem vonzanak, én nyaraláson a természetes vizeket részesítem előnyben 🙂)

júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!