Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Seychelle szigeteken melyik...

Seychelle szigeteken melyik reszen erdemes szallast foglalni?

Figyelt kérdés
Naszutra szeretnenk oda menni augusztusban. De nem tudom melyik reszre varosba erdemes menni. Szeretnenk ha all inclusive lenne, de azert tobb milliot nem akarnank a szallasra kifizetni. Tengerpartit szeretnenk. Repulo hogy megy oda? Mi az utvonal? Atszallassal lehet menni csak? Hol szall le a repulo ?
jún. 9. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Repulo hogy megy oda?

- odarepul


Mi az utvonal?

- ami A pontot összeköti a B ponttal


Hol szall le a repulo ?

- a repülőtéren

jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Seychelle-szigeteken, ha jól tudom, nincs all inclusive. Mi is szerettünk volna odamenni, de emiatt nem mentünk, mert csak mindenhol félpanziós volt az ellátás. Az ebéd meg drága lett volna.


"Atszallassal lehet menni csak?"

Európán kívül csak átszállással tudsz eljutni bárhova hazánkból.


Szerintem először nézegesd a térképet, képeket, olvass utána a helynek, nézz róla videókat, aztán ha eldöntötted, hogy melyik részre szeretnél menni, menj be szépen egy utazási irodába és kérd a segítségüket.

jún. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Augusztusban pusztítóan párás az ország. Értem én, hogy van pár hely (Maldív, Seychelle, Bali, Francia Polinézia), amelyek klasszikus nászutas úticélnak tűnnek, de augusztusban konkrétan bárhova máshova mehetnétek, Európában is remek az időjárás.
jún. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!