Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Normális, ha nem szeretnék...

Normális, ha nem szeretnék közös apartmanban lenni más párral?

Figyelt kérdés

24 éves korukban páromék hatan elmentek nyaralni külföldre. 2 pár és a 2 srác. Nappali + 2 háló 1 fürdővel. A nappaliba került az egyik pár, totál kiverték a hisztit. Ami nem csoda, mert nagyon magas szexuális aktivitásúak, csak másra nem volt pénz, párom meg haverja mentek a két különálló agyas szobába (ők ketten nyilván nem alhattak kanapén).

Hát, természetesen sem a nappaliban sem a fürdőben nem kimélték a szexuális életükkel a többieket... a másik pár szobájában meg iszonyatosan nyikorgott az ágy...

Most már nincsenek együtt a nappalis pár, de lehet lesz új baràtnője a srácnak.


A főszervező felvetette, hogy jövőre menjünk megint. Azt mondta nem tűnök túl lelkesnek. Mondom a közös apartman biztos nem lesz működőképes részemről.


Már bocsánat, de a párkapcsolati privát szféra az nagyon más mint amikor barátnőkkel elugrottam valahova pár napra 1 szobás szállásra.


Sem az egy közös fürdő, sem mások szexuális életének gondolata nem vonz, szerintem nem vicces, de örülök, hogy ők poénnak fogták fel pár éve.


Napközben lehet együtt csinálni bármit, ezt én is szoktam élvezni, de éjszaka legyünk külön, nem hiszem, hogy erre sajnálni kellene a pénzt.



júl. 6. 08:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs baj a közös szállással ha minden párnak vagy egyénnek van saját szobája. A külön fürdő is jó ha van de ki lehet bírni hogy esténként osztozni kell rajta és nem annyi ideig áztatod magad amennyi jól esik.


Anyósomék csinálják hogy a testvéreivel meg azok családjaikkal elmennek közös nyaralásra és egy nagy házat kibérelnek amiben van mindenkinek külön szoba, talán még fürdő is. A napközben együtt vannak, főznek, sütnek, grilleznek, beszélgetnek, stb. Ha külön házban lennének akkor úgyis az lenne hogy napközban az egyik családhoz megy át a többi.

júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Haveri társasággal egyáltalán nem érdekel az ilyesmi, pedig bőven harminc feletti ember vagyok, gyerekem is van. Nem egyszer aludtam úgy hostelben, hogy felettem vagy alattam szexeltek. Nem a világ legkultúráltabb dolga, de egyáltalán nem vagyok erre kényes.
júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
29%
Nézőpont kérdése, szerintem azért az is abszurd, ha pároddal elmész nyaralni, és "azt a pár napot simán kibírod szex nélkül?" Hát, Kibírnám, de nem AKAROM kibírni. Nekem azért furcsa lenne. Hurrá nyaralunk és dugni nem dughatunk egy jót.
júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem teljesen oké, hogy erre van igényed. Engemem speciel nem zavar, ha a ház közös, ha van külön szobánk, max kicsit halkabban csináljuk, ha meg Meg hallanak valamit, na bumm, felnőttek vagyunk. Mi is nagy társasággal járunk nyaralni, én nagyon szeretem, hogy ilyen nagy baráti kört egyben tudunk tartani ebben az izolált, közösségi média fűtöttem világban.
júl. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A történetben az volt rosszul megoldva, hogy egy pár kikerült a nappaliba és ott kellett megoldaniuk. Volt hasonló szitu nagyon régi nyaraláson, ahol 4 ágyas házba két másik féllel bekerült egy nimfo pár és a többiek random pillanatokban ki lettek zárva. Aki szervezi, annak párt külön el kell helyeznie és úgy kell egyeztetnie. De a párnak is tudnia kell, hogy ez csak így működik.
júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!