Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Normális, ha nem szeretnék...

Normális, ha nem szeretnék közös apartmanban lenni más párral?

Figyelt kérdés

24 éves korukban páromék hatan elmentek nyaralni külföldre. 2 pár és a 2 srác. Nappali + 2 háló 1 fürdővel. A nappaliba került az egyik pár, totál kiverték a hisztit. Ami nem csoda, mert nagyon magas szexuális aktivitásúak, csak másra nem volt pénz, párom meg haverja mentek a két különálló agyas szobába (ők ketten nyilván nem alhattak kanapén).

Hát, természetesen sem a nappaliban sem a fürdőben nem kimélték a szexuális életükkel a többieket... a másik pár szobájában meg iszonyatosan nyikorgott az ágy...

Most már nincsenek együtt a nappalis pár, de lehet lesz új baràtnője a srácnak.


A főszervező felvetette, hogy jövőre menjünk megint. Azt mondta nem tűnök túl lelkesnek. Mondom a közös apartman biztos nem lesz működőképes részemről.


Már bocsánat, de a párkapcsolati privát szféra az nagyon más mint amikor barátnőkkel elugrottam valahova pár napra 1 szobás szállásra.


Sem az egy közös fürdő, sem mások szexuális életének gondolata nem vonz, szerintem nem vicces, de örülök, hogy ők poénnak fogták fel pár éve.


Napközben lehet együtt csinálni bármit, ezt én is szoktam élvezni, de éjszaka legyünk külön, nem hiszem, hogy erre sajnálni kellene a pénzt.



júl. 6. 08:35
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Meg nem is gondolom, hogy ettől kényes lennék. XD Már önmagában az is nehéz az ilyen egy helyen alvásokban, h nem kelünk-fekszünk egyszerre így ez is zavaró.
júl. 6. 08:36
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Bocs, a regényt nem olvastam el, de teljesen normális, hogy nyaralni a hozzátartozóival szeret, és nem másokkal. Persze olyan is van, hogy baráti társaság együtt, egy helyre mennek, és osztoznak az apartmanon is. De teljesen elfogadható, ha másra vágysz.
júl. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Nyílván külön kényelmesebb, de ha erre nincs mód pár napot ki lehet bírni szex nélkül
júl. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az anyagi része nem lenne gond. Nem azért mész el több százezres nyaralásra a pároddal, hogy szexelni se tudj kényelmesen. Remélem ez azért nem sokaknak fér bele.
júl. 6. 08:56
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális, lehetnek ilyen igényeid huszon sok évesen, főleg ha az anyagi háttér is adott.
júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért találni olyan apartmant is, ahol van megfelelő számú hálószoba, csak persze az drágább. Azt nem tudom ennek a társaságnak ez mennyiben jobb mint több külön egység; én családdal szoktam menni, így inkább a közöst preferálom.
júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem alapból ha az ember közös apartmant bérel más párral, akkor nem igaz, hogy nem tudják lecsökkenteni a szexuális aktivitásukat arra a pár napra. Pár napról van szó, és szerintem ez pofátlanság és nem igaz, hogy ilyen helyzetben nem képesek visszafogni magukat. Tekintettel kell lenni másokra, és arra, hogy nem mindenki akarja egész nap hallgatni hogy mit csináltak. De amúgy persze, nyilván az az ideális ha nem kell közös apartmanban lenni, én se akarnák amúgy, szóval persze, ez normális.
júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy megy az ember a korban én sem vállalnám be,ez teljesen normális.
júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok, jövőre leszek 29. Az más ha családdal is megyünk, mert az más jellegű kapcsolat. Nekem kellemetlen, ha urambocsá rámjön a hasmenés egy adag tengeri herkentyűtől és 1 db wc van. Sosem voltam partiállat, sem extravertált. Parom az, ő minden vad buliban benne volt, és bár annyira régota nem vagyunk még együtt, ezzel szerintem neki kell inkább megküzdeni h az én komfortzónám lejjebb van. Persze már ő is nyugisabb, de a vad bulis korszakában nem hiszem hogy összejöttünk volna.


Amolyan szép volt, jó volt, én is kipróbáltam mindenfélét, de már kiöregedtem. :/

júl. 6. 13:31
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem mennék így. A privát szférára mindenkinek szüksége van. Nem aludnék a nappaliban semmiképp sem.
júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!