Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Akár 25-35 százalék árkedvezmé...

Akár 25-35 százalék árkedvezmény az alábbi országrészekben milyen szállástípusokon érhető el? (Elsősorban szezonon kívül de akár főszezonban is - ha tudtok ilyen esetekről.) Illetve hogy sikerülhet, másoknak hogy jött ilyen kedvezmény össze (már ha)?

Figyelt kérdés

-Lengyelország partvidékén


-Montenegró partvidékén


-Olaszország szigetein (Szicílián, Szardínián)


-Esetleg Görögország déli partvidékén (netalán Krétán)


Hotelek, vagy panziók, vagy apartmanok, vagy vendégházak esetén sikerülhet ilyen szobánkénti árkedvezményt elintézni?

Ha igen, mely szempontok/feltételek teljesítése esetén esélyes egy ilyen kedvezmény elérése?


Vírushelyzeti tilalom magától értetődő - természetesen ezen az oldalon is mindig mindenkinek. Ezen a vakcina-igazolvány idővel segíthet.



2021. máj. 6. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ezek maximum last minute kedvezmények, de lehet, hogy kifoghatsz szezonon kívül valamit. Én azt tudom ajánlani, hogy nézegesd folyamatosan az ilyen oldalakat.
2021. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerinted akkor akár három hetes ott tartózkodás sem elegendő "feltétel", hogy ilyen kisebb-közepes mértékű kedvezményt adjon akármelyik (teljesen mindegy nekünk, hogy melyik!) szálláshely-típus?
2021. máj. 6. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A különböző szálláshelyek közt illetve a főszezon / más időpont között árban ennél messze nagyobb különbségek vannak. Valószínűleg találsz olyat, amit meg tudsz fizetni.

Régen a Vacansoleilnél volt ilyen egyébként (kemping, bungaló), meg mintha az Airbnb-n is láttam volna.

2021. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tepfal ***** válasza:
Szerintem ne a kedvezményt nézd, hanem az árat. Én belföldre már nem vagyok hajlandó menni, mert egy balatoni nyaralás árából kihozok egy görög utat.
2021. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tefal, ismétlem magam:



"-Lengyelország partvidékén



-Montenegró partvidékén



-Olaszország szigetein (Szicílián, Szardínián)



-Esetleg Görögország déli partvidékén (netalán Krétán)



Hotelek, vagy panziók, vagy apartmanok, vagy vendégházak esetén sikerülhet ilyen szobánkénti árkedvezményt elintézni?


Ha igen, mely szempontok/feltételek teljesítése esetén esélyes egy ilyen kedvezmény elérése?"


.

.

.


Hármas! Adott szálláshely esetén ez a része a hozzászólásodnak igaz lehet?


"A főszezon / más időpont között árban ennél messze nagyobb különbségek vannak."

2021. máj. 7. 08:45
 6/9 Tepfal ***** válasza:
Én csak azért nem értem, hogy miért ragaszkodsz ahhoz, hogy legyen rajta 25-35% kedvezmény? Ha azt kérdezed, hogy hogyan lehet az említett térségekben olcsó utazást szervezni, az egy másik kérdés.
2021. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért mert pl mi 4 csillagos szállodában voltunk Olaszországban nagyjából fél árban nyáron, gondolom ilyenre gondolt.
2021. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Ha azt kérdezed, hogy hogyan lehet az említett térségekben olcsó utazást szervezni, az egy másik kérdés."


Akkor én kérek elnézést, lehet nem jól fogalmaztam, ezt (az idézett dolgot) elérni is nagyon jó lenne! :)


Már ha el lehet.


.

.

.


Hetes! Persze nyilván sokkal jobb lenne fő szezonban négy csillagos szállodában megszállni, ez vitán felül áll (ha ez még ráadásul féláron is lenne, az lenne igazán csak a hab a tortán), de nem szükséges csúcsnak számító hotelszobákban megszállnunk, még a fő szezon sem feltétlenül fontos szempont, csak legyenek a megjelölt országrészeken nagyon olcsó tiszta szobák.


Elárulom amiért ez a kérdés kiírásra került az az, hogy szeretnénk egyszerre egymás mellett két szobát kivenni (ahogy írtam: akár fő szezonon kívül is, például novemberben, vagy januárban, illetve márciusban), és így emiatt

nagyon nem mindegy, hogy 11 eFt-nyi euró egyetlen szoba napi díja, vagy 23 ezer forintnyi...

2021. máj. 7. 17:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Hármas! Adott szálláshely esetén ez a része a hozzászólásodnak igaz lehet?

"A főszezon / más időpont között árban ennél messze nagyobb különbségek vannak."


Városi szállásoknál talán kevésbé, de amiket te kérdezel azok inkább nyaralóhelyek, ott egyértelműen.

2021. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!