Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha egy szálláson 1 főre...

Ha egy szálláson 1 főre lefoglalok egy egyszemélyes szobát, akkor tilos vendéget fogadni a szobában?

Figyelt kérdés

Vagy onnantól kezdve, hogy én kifizettem a saját részem, rám van bízva, hogy mit csinálok este és hányan abban a szobában? Díjtalanul ott aludhat valaki? Vagy nem is engedik fel a szobába a vendéget?


Illetve mi a helyzet akkor, ha 1 főre foglaltam franciaágyas vagy kétágyas szobát? Ekkor ott aludhat "nálam" díjtalanul valaki?


2020. okt. 5. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Egy agyas szobaban senki, ket agyasban szerintem a recepcion be kell jelentkeznie. Prostizasnal meg azelott szep osszeget soportek be, ahol ez rendszeresen ment.
2020. okt. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És ha kétágyast bérlek 1 főre, akkor "díjmentesen" aludhat nálam a vendég?

Egyébként nem prostiról lenne szó, más kérdés, hogy lány az ismerősöm, de nem olyan célból.

2020. okt. 6. 00:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem foglalsz kétágyast két főre? Akkor nincsen ilyen dilemma.
2020. okt. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Mert ezen akar spórolni, nagy gavallér lehet 😀
2020. okt. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kétágyast egy személyre foglalsz, akkor csak úgy lehet ott valaki, ha a többletet kifizeted!


Nem tudom, ennyire zsugori vagy, vagy ennyire buta, hogy nem érted, ha EGY ágyat foglaltál, akkor az EGY személyt jelent!

2020. okt. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem alhat ott senki rajtad kívül. ha szeretkezni akarsz vele akkor napközben vidd fel a szobába -ha megengedik,ez is helytől függ- és akkor tedd meg. Éjjelre nem maradhat.
2020. okt. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Ezzel az erővel én egy személyre foglalok egy 4 ágyas szobát és felcsempészem 3 barátom. :DDD Nem, nem alhat ott.
2020. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem foglalsz airbnb-t, ahol a kutya nem néz rád miközben ott vagy?
2020. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan szállástípusok, ahol egységet foglalsz le, nem személyenként megy a díjazás. Mondjuk van egy 8 fős. Ha ezt kiveszed, akkor lehetsz benne egyedül, kettesben valakivel, vagy nyolcadmagaddal. De pl. tízen már nem.

És mindenkit be kell jelenteni.

A szállodai szobák ára személyektől és éjszakánként függ.

Ha nem foglalsz le minden helyet, nem arányosan kisebb az összeg.

Mondjuk egy kétágyas szoba 100 euró/fő/éjszaka, de egyedül veszed ki, nem 50 euró lesz, hanem cirka 75.

DE ezért a pénzért, nem hogy mást nem vihetsz be, de te magad sem használhatod a szobát teljes egészében. Az egyik ágyat érintetlenül kell hagynod, ha két garnitúra törölköző van kint, egyet használhatsz el.

2020. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!