Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair Discount Clubbal...

Wizzair Discount Clubbal kapcsolatban kérdés? Többi lent.

Figyelt kérdés

Márc. 15-ig érvényes a Wizz Discount Club "tagsági". Ha ma, március 1-én foglalok, de csak ápr. 15-én utazom, akkor ez becsekkoláskor vagy utazáskor nem "jön ki" sehol, hogy addigra már nem érvényes a Discount Club-om?

Magyarra lefordítva: D : most megvehetem olcsóbban és utána becsekkolhatok online, nem az utazás dátuma, hanem a jegyvásárlás időpontja számít? Mert az utazás időpontjában már nem lesz érvényes - csak a vásárláskor.

Tudtok erről valamit?

U.i: általában én szoktam mondani, hogy miért nem az illetékes helyen kérdezed, de a Wizz telefonja emelt díjas - és állítólag nem is veszik fel -, úgyhogy ezt megspórolnám, valamint a foglalást ma kellene megcsinálni - tehát emailes válaszra várni sincs időm...

Előre is köszönöm.



2017. márc. 1. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A jegy vásárlásának az időpontjában kell, hogy érvényes legyen a tagsági. Teljesen mindegy mikor utazol.
2017. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszönöm szépen :-)
2017. márc. 1. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!