Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » WizzAir vagy Ryanair?

WizzAir vagy Ryanair?

Figyelt kérdés
Úticél: Milánó
2015. jún. 7. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
kb. azonos szint, csak Wizznél most már ugye fizetős a nagyobb kézipoggyász... mondjuk Milánóba egyikkel se mentem még
2015. jún. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Nézd meg melyik olcsóbb épp, a többin ne nagyon rágódj.


A Wizzair mellett szól, hogy hajnalban indul, magyarán reggel ott lehetsz, és teljes napod van. Minden más a Ryanair felé döntené el áregyezés esetén a mérleget:

A Ryanair Bergamóba érkezik, ami nem csak hogy szebb város, de ha nem tudod megállni, és épp be akarsz jutni a nem annyira szép Milánóba, onnacsak 5 euró a busz.

Aztán a Ryanairre felvihetsz egy normális méretű kézipoggyászt ingyen.

2015. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy előttem is írták, a menetrend és az ár döntsön. És valóban, Bergamo sokkal jobb hely egy rövid kirándulásra, mint Milánó, már mindkét helyen voltam vagy háromszor.
2015. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a Wizz Air mostanában olcsóbb jegyeket árul mint a Ryanair. Egyébként én is a múlt hónapban voltam Wizz Air-rel Milánóban. Kb. 4800 körül volt a transzfer busz be Milánóba és vissza a reptérre.
2015. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
Wizzair mindenképpen, Ryanair szivatósabb..
2015. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!