Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit tegyek ha nem érhető el...

Mit tegyek ha nem érhető el az online utasfelvétel?

Figyelt kérdés

Fapadossal repülök, már mentem vele másfelé is és sosem volt gond az online check-innel (szóval azért annyira nem vagyok hülye:), de most ugyan kitöltöttem minden adatot, útlevélszám, stb. nem ad opciót nyomtatásra. Azután láttam egy ilyen feliratot:


"E reptér esetében nem érhető el az online utasfelvétel"


A wizz oldalán ez van:

"Azoknak a repülőtereknek a listája, ahol az internetes utasfelvétel nem elérhető (a reptéri utasfelvétel viszont díjmentes) ..." - itt megtalálható az "én repterem" is, kérdésem, akkor most nem kell semmiféle szokásos lapot kinyomtatni, hanem oda kell menni valahova a reptéren és majd megcsinálják - díjtalanul?


Köszönöm a segítséget...


2014. okt. 22. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Bemásoltad magadnak a választ, akkor mi a gond? Van olyan reptér, ahol nem lehet online csekkolni, ilyenkor a reptéren kell, külön díj felszámítása nélkül!


De ugyanez van a belinkelt szövegben is.

2014. okt. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen. De nyilván Budapestről indulok, ott elvileg lehet online csekkolni, csináltam én is, viszont ott sem enged, ugyanaz van (vagyis semmi, nem ad opciót, hogy nyomtassak, stb), mint a visszaúton, az ominózus reptérről...Ezért nem értem. Vagy úgy veszi, hogy mivel ARRAFELÉ megyek, már Ferihegyről sem enged?
2014. okt. 22. 09:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Budapesti indulásnál lehet online becsekkolni.

Hová utazol? Dubaj?

2014. okt. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kutaiszi. bár ez sztem nem lényeg.

Igen, már én is csekkoltam be pár éve (Budapest-Marosvásárhely), nem volt semmi gondom.

2014. okt. 22. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg csak a visszaútra becsekkolni.
2014. okt. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Remélhetőleg megoldódott a kérdés, felhívtam az utazási irodát, ahol vettem a jegyet, azt mondták, hogy a wizz pár hete hozott egy új rendelkezést, hogy kézipoggyászosoknak nincs online check-in.

Azért írom le, hátha másoknak is segít valamikor ez az info, mert a wizz oldalán még nem olvastam - vagy csak én voltam figyelmetlen :(

2014. okt. 22. 10:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, valaminek szerintem lennie kell, már csak azért is, mert a biztonsági ellenőrzés előtt leolvassák a vonalkódot.
2014. okt. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem azért vidd a visszaigazoló emailt? kéne lennie én megcsináltam az online utasfelvételt úgy, hogy csak kézipoggyásszal utazok.
2014. nov. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!