Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Norwegian v Ryanair?

Norwegian v Ryanair?

Figyelt kérdés

Az ár böröndökkel együtt pontosan ugyanannyi mindkettönél.

Nem utaztam még egyikkel sem, melyik a jobb szerintetek?



2014. okt. 2. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Norwegiant én nagyon szeretem, de ami még fontos, hogy az indulási és érkezési időkkel is ugyanúgy jársz e, mert számomra az is fontos szempont.
2014. okt. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Ryanairnél ingyen felvihetsz a fedélzetre egy kicsi és egy nagy kézipoggyászt is (pl. kézitáska és kisebb gurulós bőrönd), Norwegiannél meg csak egy kézipoggyászt, ez azonban lehet nagy is, mint a gurulós bőrönd amit említettem.


Norwegiannél vannak útközben lenyíló tévék, amin amikor én utaztam ment a gyerekeknek valami rajzfilm, aztán meg természetfilm tengeri halakról, és útközben van wifi, ezzel rá lehet csatlakozni a gép információs rendszerére, ahol térképen nézheted, hogy épp hol jár a gép, és internetezni is lehet.


Ryanairnél a repülőn egész baráti áru az étel és az ital, sokszor olcsóbb, mint egyes reptereken, a Norwegiannél nagyon drága.


A Norwegian kabinja nagyon modern érzetet kelt pl. többszínű LED-hangulatvilágítás, a Ryanair egyszerűbb.

2014. okt. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Norwegian. A Ryanair üzletpolitikája nekem nem fair, nem repülnék velük.
2014. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nekem az indulás/érkezés nem számít, úgyhogy végülis a Norwegiant választottam:)
2014. okt. 2. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor indulsz, kedves kérdező? :)
2014. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!