Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Franciországi magyarok?...

Franciországi magyarok? Párizs Orly repülőtér? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
S.O.S! Hogyan jutok el a Paris Gare de Lyon vonatállomástól a legegyszerűbben,és legolcsóbban az Orly repülőtérre este 23 óra körül?

#Párizs #Franciaország #Orly repülőtér
2014. okt. 1. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg itt:


[link]

2014. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vagy bemesz Chatelet Les Halles-ig a RER D-vel, A-val esetleg az 1-es metroval, majd ott a RER B-vel le Antony-ig es onnan megy az Orlyval (kulon dijszabasu, tehat dragabb)


vagy csak Denfert Rochereau-ig mesz a RER B-vel, es onnan Orlybus (DR-ig mehetsz ugy is, hogy 1-es metroval Nation es onnan 6-os metro)


vagy atsetalsz a hidon Gare d'Austerlitzre, ott felszallsz a RER C-re Pont de Rungis Aeroport Orly fele, Pont de Rungis-on leszallsz, es onnan kozvetlenul jar egy repteribusz 2 euroert Orly repterre.

ezutolso szerintem a legegyszerubb, es talan a legolcsobb is.


A RERek biztos jarnak meg este 11 korul, a metro mar hatareset, de ugy ejfel korulig szerintem azok is.

2014. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,átnézek mindent,sosem voltam még Párizsban,Franciaország másik részéről megyek,nem szeretnék elkeveredni az éjszaka közepén.

Viszont találtam egy újabb megoldást is,méghozzá a Noctilien N131-es éjszakai busz,óránként megy az állomástól,ez pontosan az Orly-Sud-nél tenne le.Hallottatok róla?

2014. okt. 2. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:

persze, de te 23 ora korul kerdezted, a noctilien meg kesobb kezd el jarni, ez pl 1:35kor indul.

[link]


azonkivul nem vagyok rola meggyozodve hogy az aerogare orly sud az pont a repter bejarata lenne, lehet hogy valami nagy szemelyzetikapu a masik vegen... de ezt nem tudom, sose mentem olyan idoben :)

2014. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!