Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Esta beutazási engedély?

Esta beutazási engedély?

Figyelt kérdés
Megcsináltattam az esta beutazási engedélyt de akkor még nem volt meg a repjegyem igy csak egy "humbuk" gépet irtunk be és kinyomtattuk.. A kérdésem hogy ezzel a járatszámmal módosítanom kell e vagy igy is elfogadják?
2014. aug. 28. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
módosíthatod a járatszámot, amit amúgy sem kötelező megadni.
2014. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem is lett volna kötelező megadni... A kamu mondjuk nagyon nem kellett volna, nem is értem, hogy jutott eszedbe egy hivatalos iraton kamuzni - főleg olyan adatnál, ami nem kötelező.
2014. aug. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nekem jutott eszembe hanem az utazási irodába mondták hogy ez kötelező én hiába mondtam hogy nem erre megnézett egy gépet és azt mondta be kell irnunk valamit...
2014. aug. 28. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem árt tudnod, hogy az USA-ban a hatóságok a LEGKISEBB HAZUGSÁGOT is igen-igen komolyan veszik!!
2014. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És aki megvette màr a jegyet és màsik légizàrsasàggal utazik mégis? Amugy meg csak a jàratszàmot kéri na de melyiket?
2014. aug. 28. 16:35
 6/6 szabina555 ***** válasza:
azt a járatszámot, amelyik géppel érkezel az USA területére. az, hogy előtte esetleg hatmilliószor átszállsz, és milyen gépren, a kutyát sem érdekli.
2014. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!