Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Vettek már el tőled valamit...

Vettek már el tőled valamit poggyász és kézipoggyász ellenőrzése során?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 16:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Esetleg láttatok ilyet? Mi volt az a tárgy?
2014. júl. 30. 16:11
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy tubus pirosaranyat akartam kivinni Londonba a páromnak, mikor 3 hónapig kint volt. Sajnos kidobatták.

Benn a tranzitban megvettem ugyanazt háromszoros áron.

Mondtam a páromnak, hogy spóroljon vele, mert nagyon drága volt. :)

2014. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Tőlem elvettek egy nagy flakon (teljes árban 150 forintos) sampont egyszer hazafele, de azt nagyon sajnáltam, mert csodasampon volt.
2014. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
31%
Az utastérbe nem vihetsz fel semmit.se etelt,italt,tisztalkidasi illetve kozmetikai dolgokat.en a kézipoggyaszban mindig csak ruhat szoktam pakolni illetve papucsot ha hosszabb útra megyek.baratnom taskajabol kidobattak ruzst,alapozot és minden hasonló dolgot illetve parfumot
2014. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A nagyborondben amit feladsz bepakolhatod a fel furdot is ha gondolod.en etelt nem ajànlom mert tilos és ha megtalaljak vagy fizetsz vagy elveszik.amit én meg fontosnak tartok érdemes kis lakattal a cipzarokat osszefogni illetve lehet kerni hogy foliaval korbetekerjek,kulonben feluton elparolognak a borondbol a dolgok :)
2014. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Kedves 4-es válaszoló, az hülyeség hogy nem lehet parfümöt meg ilyesmit felvinni, én mindig kézipoggyásszal utazok és szokott is lenni mindenféle kozmetikai cucc a táskámban, soha nem dobattak még ki semmit. Be kell tartani az előírásokat.
2014. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ági 22 ***** válasza:
100%
Kés, körömvágó olló. Mielőtt még valaki nekem esne, itt a sztori: feladott poggyászban voltak, de olyan későn vettek fel a gépre, hogy a csomagtere már zárva volt, így a 20 kilós bőröndöt is felvitették velem. De a bizt. ellenőrzésnél meg elmondták, hogy ilyeneket ne rakjak kézipoggyászba, mert nem szabd. Na b+, nem is akartam felvinni. Elvették a jó kis késemet, és szinte a teljes pedikűr készletemet, még a borotvámat is. Így két napig alul borostás voltam, amíg nem tudtam újat venni :-)
2014. júl. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

" Az utastérbe nem vihetsz fel semmit.se etelt,italt,tisztalkidasi illetve kozmetikai dolgokat"



Ez nagyon nincs így, butaságot írtál. Csak azért írok, hogy nehogy valakit félre vezessen a válaszod.

2014. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem még semmit nem vettek el, mert semmi olyat nem teszek a kézipoggyászba, ami necces lenne.

A múltkor viszont előttem állt az ellenőrzésnél egy horgász és kidobattak vele két csomag méregdrága horgot :D

2014. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. aug. 1. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!